Logo Penzion Zámek Drahonice
Telefonní kontakt

602 252 414

Zámecký Penzion Drahonice

Ubytování uprostřed jižních Čech v samostatných apartmánech na zámku v Drahonicích.
Prožijte svoji dovolenou v klidném prostředí, využijte možnosti ubytování na zámku.

GDPR EU logo

Zásady ochrany osobních údajů dle platných zákonů

Ornament zámek Drahonice

Kdo jsme?

Jsme statek v jižních Čechách, chovámě zvířada a provozujeme zemědělskou činnost. Nabízíme ubytování, dětské tábory, pořádání svatebních oslav a stavební činnost.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč?

Média

Neshromaždujeme informace o žádných obrázcích a videích, uveřejňujeme pouze fotky přírody, statku a skupinové fotky. Neoznačujeme osoby na fotkách.

Kontaktní formuláře

Z našeho kontaktního formuláře odesíláte v sekci Kontakty odesíláte Vaši e-mailovou adresu a text zprávy. Uchováváme je zamčené pod silným heslem na našem vlastním serveru. Používáme je jen na komunikaci mezi námi a Vámi, nikomu je nesdělujeme. Cestou přes internet jsou data zašifrována a zabezpečena proti zcizení. To platí i pro vše co případně odešlete v sekci Přihláška

Analytika

Používáme údaje z Cokies pro statistiky o náštěvnosti našeho webu, ale nejsou to osobní data, na jejichž základě bychom Vás jako návštěvníka našich stránek identifikovali. Pouze pro účely statistik návštěvnosti tohoto webu pomocí služby Analytics od společnosti Google zpracováváme údaj o Vašem internetovém prohlížeči a operačním systému. Nejosobnější údaj, který je tam vidět je z jakého jste města. Společnost Google dodržuje striktně legislativu zemí EU. Neshromaždujeme osobní data pomocí Cookies na webu.

Logo penzion Zámek Drahonice

S kým sdílíme vaše osobní údaje?

S nikým dalším!

Jak uchováváme vaše údaje?

Údaje z formulářů (Váš email) jsou na našem účtu zaheslované silným heslem na našem vlastním počítači s uzamčené místnosti. pokud si přihlášku vytiskneme, nevynášíme ji z uzamčené kanceláře a házíme to do kamen (doslova) hned po skončení tábora.

Jaká máte práva?

Můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z právních nebo bezpečnostních důvodů. Ve formuláři, který je třeba vytisknout a přívést s sebou na tábor můžete určité položky odmítnout, tedy nesouhlasit, a my to budeme respektovat.

Apartma penzion Zámek Drahonice

Dodatečné informace

Jak chráníme vaše osobní údaje?

Jsou přenášeny zabezpečeným protokolem https. Uloženy v účtu zabezpečeném silným heslem. K přístupu používáme počítač s firewalem a antivirem.

Jaké máme postupy při úniku informací?

Nemáme zkušenost s jakýmkoliv únikem informací. V případě havárie budeme jednat neprodleně a případně spolupracovat s policií ČR.

Od kterých třetích stran získáváme osobní údaje?

Od služby Google Analytics. Nejedná se o osobní údaje, ale o čas návštěvy našeho webu, dobu trvání návštěvy, Ip adresu (nikomu dál nepředáváme, vše je chráněno silným heslem a veškerých zabezpečením našeho účtu společnosti Google)

Ornament zámek Drahonice